کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال (digital catalog)، بدون شک برترین رسانه ی دیجیتالی برای شناساندن یک برند به مخاطبان و مشتریان آنلاین کاتالوگ دیجیتال است. این محصول نتیجه ی همراهی دانش گرافیک، هنر تبلیغات، تکنولوژی اطلاعات است. برای آنکه محصولات و خدمات برند ها به راحتی در اختیار کاربران قرار گیرند پیشنهاد ما به صاحبان برند ها و حتی مشاغل خانگی استفاده از کاتالوگ دیجیتال است. آمار هیجان انگیزی مبنی بر استفاده ی نیمی از جهان از اینترنت سبب شده است اینگونه رسانه ها به تخت پادشاهی در تبلیغات برسند. عصر تکنولوژی هر روز بیش از پیش مارا شگفت زده می سازد.

« بازاریابی آنلاین پس از حضور کاتالوگ های دیجیتال دچار انقلابی دانش محور گشته است »

کاتالوگ دیجیتال یک مدیای منحصر!

کاتالوگ های دیجیتال جایگزین بسیار مناسبی برای کاتالوگ های چاپی هستند. رسانه ای برای معرفی محصولات با محتوای تصویری و محتوای متنی که محدودیتی در میزان ارائه ی آن ها وجود ندارد. اما الزاماتی مانند تصاویر و ویدیئو های با کیفیت، متون و مطالب به روز و مناسب هستند که کاتالوگ دیجیتال را منحصر و موفق می سازند. کاتالوگ دیجیتال بر بستر فضای مجازی منتشر میشود، بستری که امروزه برترین تجارت ها و فعالیت های اقتصادی در آن رخ می دهند. هرگز تاثیر این رسانه ی پر کاربرد و تاثیر گذار بر بازاریابی آنلاین خود را نادیده نگیرید. در اصل این مورد سبب ایجاد رقابتی هیجان انگیز میان کمپانی ها در جذب مخاطب شده است. فروش آنلاین بسیاری از محصولات در بازار های آنلاین زیر سایه ی کاتالوگ دیجیتال اتفاق می افتد. چرا که بهترین ابزار برای معرفی محصولات در فضای اینترنت است.

هر رسانه ی دیجیتال را مزایا بسیار است!

اما چرا میان کاتالوگ های چاپی و سنتی در مقابل کاتالوگ(کالانما) دیجیتال، نوع اینترنتی و آنلاین اولویت دارد؟

در طول تاریخ کوتاه اینترنت و عصر درخشان تکنولوژی کمتر اتفاق افتاده است که رسانه ی های دیجیتال کمتر از نوع سنتی خود به بازاریابی خدمت کرده باشند. این خود بزرگ ترین دلیلی است که سبب استفاده از نوع آنلاین کاتالوگ ها میشود. اما پس از این ها سیل جمعیتی که در سالهای اخیر به زمره ی کاربران آنلاین افزوده شده اند و انفجار هایی که در فروش آنلاین رخ داده است تیر خلاصی بر این مطلب هستند.

چرا کاتالوگ دیجیتال؟ چرا کاتالوگ چاپی نه؟

  • قطع درختان و فرآیند تولید کاغذ باید یک روزی به پایان برسد. با استفاده از کاتالوگ دیجیتال حامی محیط زیست خواهیم بود.
  • بیش از 56 درصد از مردم جهان تلفن هوشمند دارند. شما یک بازار هدف در دسترس و آسان در اختیار دارید که بیش از نیمی از مردم جهان هستند!
  • یک بار هزینه برای کاتالوگ دیجیتال کنید و یک نمونه ی عالی بسازید و دیگر هزینه ی چاپ و تکثیر ندهید.
  • امکان ایجاد تغییر، اصلاح، کاهش و افزایش محتوا در این نسخته های دیجیتالی به شدن نسبت به نسخه های چاپی ساده تر است.
  • کاتالوگ دیجیتال یک شگفتی است، در آن صدا، تصویر متحرک، ویدیئو و…را انتشار دهید و معجزه ی تبلیغات هوشمند را تجربه کنید.
  • به راحتی با انتقال به لوح های فشرده و فلش ها آن را تبدیل به نسخه ی آفلاین کنید و همیشه در دسترس داشته باشید.
  • دیگر محدودیت چاپی ندارید پس آن را کامل ارائه دهید و از صفحات بیشتر نترسید.
  • کالانمای فوری یا کاتالوگ دیجیتال یک رسانه ی قدرتمند، یک مالتی مدیای نامحدود در پرزنت کمپانی شما است. فراموش نکنید که جهان فرصت کمی برای اولین بودن در اختیار شما قرار میدهد.

خلاقیت نامحدود، قابلیت نامحدود، ارائه ی نامحدود!

کاتالوگ دیجیتال یک فراوانی نعمت محض محسوب میشود. بی اندازه خلاقانه، با بینهایت کاربرد و قابلیت حضور در هر گرافیک کامپیوتری، در هر پلتفرمی جذابیتی خاص دارد و نوعی غول تبلیغاتی است. این مالتی مدیای جذاب اگر یک بمب تکنولوژی نیست پس چیست؟ در فضای اینترنت با آسودگی خاطر به خلق یک شاهکار تبلیغاتی بپردازید و به فکر محدودیت ها و ایراداتی که در نسخه ی چاپی ایجاد خواهند شد نباشید. کاتالوگ دیجیتال در هر زمان و مکان، در هر پلتفرمی، و در هر نوع گرافیک الکترونیکی قابلیت ارائه دارد تا مخاطبانی که در اقیانوس اینترنت حضور دارند را از دست ندهید.

کاتالوگ های دیجیتال اینگونه باید جلوه کنند!

هویت بصری، استفاده از بی نهایت امکان دیجیتالی در طراحی هویت بصری نباید موجب شلوغی و غیر عادی بودن کاتالوگ بشود. نمونه ای ساده و زیبا اما جامع بهتر از نمونه های بیش از حد تجملی اما دارای نقص اطلاعات هستند. بهتر است رنگ ها و فونت را متناسب و با مطالعه انتخاب کنید تا تناسب ها به درستی ایجاد شوند.

حجم کاتالوگ، مخاطب در پی آن است که نیاز خود را در کمترین زمان پیدا کند. تعداد صفحات و حجم محتوای هر صفحه را به دقت انتخاب و کنترل کنید.

انواع محتوا، کلید موفقیت کاتالوگ دیجیتال با کیفیت بودن آن است. این نوع مالتی مدیا امکان حضور انواع محتوای متنی، تصویر، گیف، ویدیئو و صدا را ارائه می دهد که استفاده از هریک برای مخاطبان گیرایی خاصی دارد. سعی کنید تا با پیچیدگی و شلوغی سبب گیج شدن مخاطب نشوید. از قابلیت های بی نهایت کاتالوگ دیجیتال استفاده کنید و با بهترین روش دیجیتال مارکتینگ، یعنی ویدیئو مارکتینگ در کمپانی خود تحول ایجاد کنید.

اطلاعات در کاتالوگ دیجیتال، سعی کنید بهترین نمونه های خود را ارائه دهید اما غیر واقعی و دور از ذهن نباشند. برای تصاویر کالا متن و اطلاعات کافی قرار دهید. کاملا به معرفی برند خود بپردازید و از رقیبانتان هوشمند تر عمل کنید. اسناد، مجوز ها و اطلاعات آماری را به کاتالوگ خود پیوست کنید.

کاتالوگ دیجیتال در سراشیبی همه گیری!

استفاده از این نوع رسانه جایگاه خوبی برای پرزنت های اینترنتی و تبلیغات ایجاد کرده است. اما طی مدت کوتاهی که از این نسخه های اینترنتی استفاده میشود کمتر از آن استفاده شده است. این نوع تبلیغات تا به امروز هزینه ای بسیار مناسب تر و بدون شک تاثیری گیرا تر از نسخه های کاغذی داشته اند. استفاده از این نوع تبلیغات خدمت بزرگی به خود شما و فروش کالا و خدمات شما خواهد بود. این نوع از تبلیغات راندمان تبلیغی شما را صد ها برابر افزایش خواهد داد، چرا که مخاطبانی که آن را دریافت میکنند هزار برابر خواهند شد.

مهم ترین قابلیت، به روز رسانی و تغیرات در لحظه!

این نوع از کاتالوگ ها یک ابزار فوق العاده برای برخی از بازار های دارای تحول لحظه ای هستند. تغییرات در قیمت ها، اصلاحات در سیستم کمپانی و تغییر برخی نکات مانند آدرس، تلفن و از این قبیل اطلاعات از جذاب ترین امکانات کاتالوگ دیجیتال است. گاهی نیاز است تا روزانه تغییرات، محصولات جدید، خدمات متفاوت با گذشته و آمار های جدید را به مخاطبان بگوییم. با کاتالوگ دیجیتال نگران تغییرات احتمالی و یا قابل پیشبینی نیستیم.

نکته ای مهم تر از مهم!

یکی از نکات به شدت تاثیر گذار بر بازاریابی دیجیتالی و دیجیتال مارکتینگ دانستن آمار های دقیق است. اینکه بدانیم چه میزان مخاطب جذب یک تبلیغات دیجیتالی شده اند برای یک کمپانی اهمیت فراوانی دارد. دانستن تعداد دقیق مخاطبانی که کاتالوگ را مشاده کرده اند، آن را ورق زده اند، به اشتراک گذاشته اند و این قبیل آمار ها از قابلیت کاتالوگ دیجیتال است و سبب اطلاع بهتر از نیاز مخاطب خواهد شد.

پایا مدیا ارائه دهنده ی خدماتی نوین در عصر تبلیغات و تکنولوژی

ورود | ثبت نام