خدمات


در دنیای امروز، حضور در فضای دیجیتال برای هر کسب و کاری برگ برنده محسوب می شود، در نتیجه وجود یک فضای مجازی کارآمد به عنوان نماینده کسب و کار شما می تواند تاثیر بسزایی بر روی مشتریان و مخاطبان شما داشته باشد.

هر آنچه برای رشد و نمو کسب و کار خود نیاز دارید در یک جا جمع شده اند، کافیست با مراجعه به خدمات ما و آشنایی بهتر با هر کدام ، روند کسب و کار خود را در مسیر مثبت و مطلوب تری قرار دهید.

مزایای استفاده از فضای دیجیتالی

بازاریابی دیجیتال نه تنها به مخاطبان وسیع تری نسبت به بازاریابی سنتی دسترسی دارد، بلکه هزینه کمتری نیز به همراه دارد.

بازاریابی دیجیتالی به مخاطب شما این امکان را می دهد تا بلافاصله پس از مشاهده آگهی و محتوا به سمت و سوی کسب و کار شما کشیده شود. آن ها می‌توانند بر روی یک لینک کلیک نمایند و یا یک پست وبلاگ را ذخیره کنند تا سریعاً در قیف فروش حرکت داشته باشند. ممکن است آنها بلافاصله خرید نکنند، اما با شما در ارتباط خواهند بود و به شما فرصتی می‌دهند تا با آنها ارتباط برقرار کنید.

زمانی که تبلیغی را به صورت آنلاین انجام می‌دهید، مخاطبان می‌توانند بدون توجه به مکان، آن را ببینند در نتیجه تبلیغات شما به گستره ‌ی وسیع‌تری از مخاطبان دست پیدا می‌کند.

تبلیغات ایترنتی

بدون مدیریت صحیح و دارا نبودن از برنامه ی تبلیغاتی ، تبلیغات در فضای مجازی هدر دادن پول و وقت است ما اینجا در پایا مدیا با بهره گیری از متخصصان خبره و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا گرد آمده ایم تا بتوانیم به کسب و کار شما رونق ببخشیم.

در تبلیغات اینترنتی نوشتن یک نسخه برای تمام کاربران درست نیست!

هر برند و کسب و کاری با توجه به گذشته ، وضعیت حال و اهدافی که در آینده دنبال خواهند کرد. باید برنامه های منطبق با خود آن کسب و کار را ترسیم کرد.

ما در پایامدیا هر برنامه و مسیری که خودتان معین کنید را برایتان به بهترین نحو پیاده خواهیم کرد.

نکته مهم در تبلیغات اینترنتی آنجاست که نمی توان برای برند های مختلف یا همسان اهداف مشترکی را ترسیم کنیم . زیرا هر برند بازار هدف خود و مشتری های خود را می طلبد و برای رسیدن به این مهم باید برنامه ریزی تبلیغاتی انجام داد و اقدام به طراحی مارکتینگ و کار های عملی کرد

.

تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا امروزه بیشتر از هر وقت دیگری مورد توجه افراد قرار می گیرد زیرا اگر شما به طور مرتب محتوای ارزشمند تولید کنید موتور های جستجو گر شما را بهتر و بیشتر مورد هدف قرار می دهند نمایش مطلوب تری را از سایت و سئو خود خواهید داشت. به همین دلیل کاربران بیشتری به شما مراجعه می کنند و مشتری های کسب و کار شما رو به افزایش می روند .

و برای اینکه بدانید استراتژی بازاریابی شما چگونه کار می‌کند، باید دریابید که چه تعداد مشتری جذب می‌کنید و در نهایت چه میزان درآمد دارید. اما چگونه می‌توانید این کار را با یک استراتژی بازاریابی غیر دیجیتال انجام دهید؟

بازاریابی محتوایی در پایا مدیا به چند طریق صورت می گیرد که اهدافتان از وارد شدن به این فضا چیست، افزایش فالور، افزایش فروش، تعامل بیشتر با مخاطبان، حفظ مشتریان و ... که برای هر کدام از این اهداف مسیر های مختلفی را می پیمائیم.

نکته ای که نباید فراموش کنیم این است که هر چه مطالب مفید تر تولید کنیم اعتماد افراد به ایده شما افزایش می یابد.

رسانه های چاپی

در هر کسب و کاری اوراق اداری جای خود را دارند و نقش بسزایی را ایفا می کنند. در همین راستا پایا مدیا خدماتی را در این حوزه به شما عزیزان از قبیل: کارت ویزیت، بروشور، پوستر، سربرگ و...ارائه می دهد. تا در فضای فیزیکی هم مانند فضای دیجیتال درکنارتان باشیم.

در عصری که بسیاری از کسب و کارها به سمت و سوی مجازی شدن در حال حرکت هستند. اوراق اداری هنوز هم جایگاه خود را حفظ کردند و جذابیت ملموس خود را دارند همین طور پوسترهای تبلیغاتی توانسته اند در فضای عمومی تاثیر گذاری خود را نشان دهند و این موضوع را در نقطه نطقه شهر می توان دید.

اوراق چاپی در دفاتر می توانند نشانگر اعتماد و حسن سلیقه کسب و کار شما باشند.

ورود | ثبت نام