رسانه‎‌های چاپی

امروزه با توجه به پویا بودن فضای دیجیتال استفاده از رسانه های چاپی کمتر شده است اما هیچ گاه فضای مجازی نمی تواند جای کاغذ و فیزیکی بودن بعضی وسایل را بگیرد از جمله محصولات چاپی که امروزه در کنار کسب و کارهای اینترنتی همواره به مسیر خود ادامه داده اند و توانسته اند در طراحی های گرافیکی فضای مجازی کمک های شایانی ارائه دهند، محصولات چاپی هستند. محصولاتی از قبیل: کارت ویزیت، سربرگ، تراکت، پوستر، بروشور و ... در هر برندی با توجه به هدف و مسیری که طی می کنند در نهایت نیاز به رسانه های چاپی را احساس خواهند کرد. یکی از مزایای مهم تبلیغات چاپی در کسب و کارها متمایز و ملموس بودن این بخش از رسانه های تبلیغاتی است که می تواند مانند گذشته جایگاه خود را حفظ کند.

• بروشور
• کارت ویزیت
• پوستر
• سربرگ


بروشور

بروشور یک قالب چاپ شده فوق العاده است و همیشه از آن استفاده شده و خواهد شد. بروشور ها دارای قدرت خاصی هستند علیرغم اینکه مردم همیشه دنبال آن هستند که بروشور را نگیرند اما کمتر مواقعی پیش می آید که دور انداخته باشند و بیشتر میان مردم دست به دست می شوند. کلید چاپ بروشور مانند همه رسانه های چاپی، طراحی است. طرحی که بتوان از آن در شبکه های اجتماعی و فضای دیجیتال نیز بهره برد.

کارت ویزیت

کارت ویزیت ابزاری است برای برقراری ارتباط و شناساندن برند و کسب و کارمان که بدین دلیل کارت ویزیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کارت ویزیت نشانگر سلیقه، اعتبار و خلاقیت یک برند است. طراحی کارت ویزیت اگر به خوبی، باتوجه به هدف و موضوع برند خلق شود، می تواند تاثیرات شگفتی بر روی کسب و کار شما ایجاد کند. برندها هر چقدر کارت ویزیت حرفه ای تری چاپ کنند می توانند کار خود را برای معرفی برندشان راحت و راحت تر کنند.

پوستر

پوستر یک طراحی گرافیکی جذاب است که برای ارائه محتوا دریک نگاه به مخاطبان استفاده می شود. شاید بیشتر تبلیغاتی که در روز به صورت ملموس با آن ها مواجه هستیم پوستر ها باشند که می توانند در فضاهای عمومی تاثیر گذاری بسیار خوبی بر مخاطبان داشته باشند. طراحی پوستر و استفاده از آن در فضاهای مناسب می توانند مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار شما سوق دهد.

سربرگ

سربرگ یکی از عناصر اصلی اوراق اداری یک برند (کسب و کار) است که برای برقراری ارتباط از طریق نامه های رسمی برای اشخاص به کار می رود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد سربرگ ها وجود لوگو و طراحی خاص آن است که نشانگر حسن سلیقه و هویت یک کسب و کار می باشد.
ورود | ثبت نام